Ślub i Wesele

Na ten wyjątkowy dzień potrzebne jest wyjątkowe miejsce, które zachwyci Ciebie oraz Twoich gości, w którym będziecie czuli się doskonale. Takim miejscem jest Hellerówka…

_NAP4688

Największe ogrody tematyczne w kujawsko-pomorskim, otoczone wiejską scenerią znajdują się zaledwie 6km od centrum Bydgoszczy. Można więc cieszyć się z urokami przyrody korzystając jednocześnie z dogodności jakie daje bliskość miasta. Ogród jest wypełniony kwitnącymi kolorowymi i pachnącymi roślinami, jest też wodospad, kamienny krąg i rzeźby z roślin. Doskonałe miejsce na wspólny spacer po obfitym posiłku oraz sesję zdjęciową.

_NAP4499

Od początku 2015 roku ceremonia zaślubin może odbyć się w wybranym przez Nowożeńców miejscu. Możecie spędzić tą wyjątkową chwilę i  składać przysięgę swojej miłości w otoczeniu pięknej przyrody ogrodów Hellerówka.

Posiadamy również zaplecze, które pozwoli na wspaniałą zabawę dla 100 osób. W ramach oferty przystroimy miejsce przyjęcia, a także zadbamy o oprawę muzyczną. Możliwa jest także przejażdżka bryczką lub konna po wiejskiej scenerii.

Udostępniamy bezpłatnie ogród na ślubną sesję zdjęciową !!!

W związku z wieloma możliwościami organizacyjnymi każda impreza wyceniana jest indywidualnie.